preloader

Школа вокалу в місті Київ

Найкращі педагоги
Всі наші педагоги – люди з великим досвідом на сцені та викладання! З ними Ваші уроки вокалу будуть максимально ефективні та в насолоду!
Відмінне розташування
210 метрів від метро Лук'янівська! Поруч кафе, магазини, ресторани.
Зручний лаунж!
Приємна атмосфера, де завжди можна випити чашку кави і провести приємну розмову про музику та вічне)
Репетиційна база
7Monkeys - це також одна з найкращих репетиційних баз Києва, де Ви можете провести репетиції з живими музикантами
Комфортні класи
Продумані акустиками та дизайнерами класи створюють ідеальну атмосферу!
Організація звітних концертів
Ми допоможемо в організації звітних концертів та пошуку для учнів напарників з бенду!

Наші викладачі

Настя Кудрявченко
Вокальний коуч
Досвідчений та харизматичний педагог із уважним підходом та ретельно вивіреною методикою навчання. Анастасія має сильну академічну базу, а також багатий сценічний досвід, що дає їй змогу по-справжньому розкрити голос учнів.
Дар'я Божко
Вокальний коуч
Дарина закохана у свою професію та усією душею горить за успіхи учнів. Випускниця університету ім. Глієра з величезним досвідом виступів, вона допомагає учням опанувати свій голос і підкреслити його індивідуальність у різних жанрах!
Анна Висоцька
Вокальний коуч
Лідер гурту «KANVA», магістр Академії ім. Глієра. Постановка дихання, опори, робота над звуком та дикцією. Підбір репертуару, підготовка учнів до виступів, записи у студії, концертів та конкурсів.
Тетяна Крутік
Вокальний коуч
Тетяна – магістр Академії керівних кадрів культури та мистецтв, має близько 3 років досвіду викладання вокалу. На заняттях працює над якістю звуку, інтонування, дикцією, музичним слухом, динамікою звуку та емоційним розкріпаченням.

Ми в соц.мережах

Кімнати для занять та репетицій

Вартість занять – від 500 грн/година

Фундаментальний підхід

Всі наші педагоги – люди з вищою музичною освітою, що дають фундаментальні знання та навички у вокалі. У якому жанрі Ви не співали б, правильна техніка звуковидобування, опора дихання, певна розкутість – це базові речі, які дуже важливі у вокалі і формуються під контролем досвідченого викладача.

Це дозволяє Вам зберегти зв'язки та сформувати правильний, насичений та красивий звук, з яким Ви надалі працюватимете як з інструментом, вільно відточуючи нюанси різних жанрів та стилів співу.

Програма Band Starter

Ми пішли трохи далі просто звітних концертів для вокалістів зі співом під плейбек, і створили програму Band Starter, адже виступати з живим гуртом – це вже зовсім інший рівень відчуттів та навичок. Крім того, не тільки вокалісти мають потребу у звітних концертах та виступах- у нашій школі навчаються також грати на гітарі, фортепіано, барабанах.

Ми об'єднуємо учнів нашої школи в аматорські групи, організовуємо репетиції під керівництвом досвідчених коучів та надаємо майданчик для виступів, де Ви зможете показати себе на справжній сцені перед дружньою аудиторією понад 100 людей.

Атмосфера в студії

7 Monkeys – це також найбільша в Києві репетиційна база, що складається з 6 кімнат для репетицій та індивідуальних занять. Ми намагалися, щоб кімнати були не лише акустичними правильними, а й своїм зовнішнім виглядом надихали людей на музику, творчість!

Щодня через нашу студію проходить понад сотні професійних музикантів, зірки вітчизняного шоубізнесу, люди знайомляться та створюють нові колаборації – все це створює чудову дружню атмосферу.

У пріоритеті студії уважність адміністраторів до відвідувачів: Вам навіть не треба залишати репетиційну кімнату, щоб попросити про допомогу, можна це зробити через домофон.
До Ваших послуг вся інфраструктура для індивідуальних занять: фортепіано з повнозваженими клавішами Yamaha p125 або Casio Privia, система моніторингу Electro Voice ZLX15 для співу під плейбек, який Ви можете увімкнути з телефону через Bluetooth або кабелем з комп'ютера, мікшерний пульт з ефектами і звичайно правильно розрахована акустика приміщень.