preloader

Кімната Brown


22 кв м 6 человек from 180 грн/час
Місткість
До 6 осіб
Гітарне підсилення
Mesa Boogie Rectifier, Marshall JCM 2000
Басове підсилення
Ampeg Rocket Bass 115
Барабани
Pearl Export Series Taiwan
Мікшерний пульт
Allen and Heath W 3
Мікрофони
Shure SM-58 до 8 штук на кімнату
Клавіші
Цифрове фортепіано Casio PX 360, Yamaha 115
Додатково
Пюпітри, стійки для ноутбуків та SPD SX

Про кімнату

Ця репетиційна кімната площею 22 кв. розрахована на колектив до 6 осіб. Унікальний дизайн та акустична обробка кімнати зроблять Вашу репетицію приємною, а Ваші instagram stories привабливими.

Звукокорекція кімнати задовольняє найвищим вимогам: тут немає паразитних відображень звуку, при чому кімната не “пересушена" і має приємну живу акустику, Ви чітко чуєте інструменти, а значить репетирує ефективно і в задоволення.

Як і у всій студії, тут стоїть лише найкраще обладнання. Барабани Pearl Export Series Taiwan з пластиками, що постійно оновлюються (при особливій необхідності можемо замінити на Tama Starсlassic Bubinga, Gretsch Catalina Maple, Mapex Shall Pack). Гітарне посилення тут виключно лампове: Marshall JCM 2000 TSL 602, Mesa Boogie Rectifier. Басовий комбік стоїть Ampeg Rocket Bass 115.

У вартість оренди входить також цифрове фортепіано Yamaha P125, одне з топових в лінійці виробника, воно має приємний багатий звук, а клавіші повнозважений механізм.

Оренда барабанних тарілок оплачується окремо (75 грн/год). Також в оренду Ви можете взяти гітару, бас-гітару, вокальні процесори, синтезатори та багато іншого. З повним переліком можна ознайомитись у розділі “Ціни”

У кімнаті стоїть аналоговий мікшерний пульт Allen Heath W3, за допомогою якого наш адміністратор допоможе Вам вибудувати мікс і зокрема еквалізувати вокал і зробити його більш виразним. Важливим принципом нашої роботи є увага до клієнта та його потреб, тому Ви завжди можете розраховувати на швидку допомогу наших співробітників та навіть викликати їх простим натисканням кнопки “адміністратор” на IP-телефоні в кімнаті.

Моніторна система представлена ​​Electro Voice ZLX 15, який забезпечує щільне та прозоре звучання лінійного сигналу, і зокрема вокалу та плейбеку. Запустити плейбек Ви можете із ноутбука або телефону через Bluetooth.

Ми маємо досить великий парк мікрофонів практично під будь-які завдання. Для вокалістів в основному пропонуємо Shure SM-58, яких в наявності 16 штук, але якщо потрібно більше чотирьох, просимо заздалегідь повідомити про це адміністратора при броні кімнати.

У нашій студії працює потужна система вентиляції та кондиціювання, яка підтримує свіже повітря у приміщенні та дозволяє Вам залишатися бадьорими та працездатними весь час репетиції. Також Ви завжди можете взяти паузу та насолодитися приємною бесідою у нашій лаунж зоні на м’якому дивані.

У цій кімнаті також можна проводити багатоканальний запис аудіо (кімната з’єднана з апаратною) та відео. Наші звукорежисери забезпечать якісне поканальне накопичення матеріалу як у режимі live сесії, так і окремих інструментів та вокалу. У нашому штаті також є і відеооператори, монтажери та спеціалісти з корекції кольорів, а парк відеотехніки дозволяє знімати відмінні live відео або кліпи в мультикамерному режимі: Black Magic 6K, дві Sony Alpha 6500 і парк світлочутливих об’єктивів Tamron, Samyang, Sigma. Приклади робіт Ви можете побачити на нашому YouTube каналі, де представлений проект 7 Monkeys Live Sessions. У ньому ми знайомимо глядачів із талановитими вітчизняними групами, і важливим критерієм відбору є живе виконання із мінімальним використанням плейбеку.

Кімната також чудово підходить для індивідуальних занять вокалом, барабанами, гітарою та фортепіано! Звертаємо увагу, що для всіх, хто навчається вокалу або гри на музичних інструментах, у нас є унікальна програма Band Starter, за якою ми можемо підібрати для Вас музичний колектив з таких самих учнів або людей вже з досвідом виступів. У такому разі ми організовуємо Вам репетиції, надаємо коуча та надалі – сцену для виступів! Більш детально Ви можете ознайомитись із програмою на сторінці www.7monkeys.kiev.ua/family