preloader

Кімната Black


25 кв м 8 человек from 200 грн/час

Обладнання

Hughes Kettner Statesman
Fender Twin Amp

Tama Starclassic

Soundcraft lx7ii
Мікрофони shure SM58

Клавіші Yamaha p125
повнозважені

Правила

No smoking

Скасування бронювання не пізніше ніж за 24 години

Без алкоголю та без їжі

Зйомка на професійну техніку (все, що більше мобільного телефону) обмовляється і оплачується окремо.

Про кімнату

Ця репетиційна кімната площею 25 кв. розрахована на колектив до 8 осіб. Тут передбачено якісну акустичну обробку простору, обладнання топ рівня, зручну комутацію, зв'язок з адміністратором через IP-телефонію. У цій кімнаті можливий запис репетицій, живих виступів та відео з подальшим зведенням або в чорновому режимі з моментальною видачею накопиченого матеріалу.

Ми вклали душу в кожен елемент дизайну та приділили особливу увагу акустиці приміщення. Все продумано, щоб Ви чули чітко звуки своїх інструментів та голосу, а не відображення стін, а отже репетирували ефективно та в насолоду. Все гітарне посилення принципово тільки лампове (Fender Twin Amp, Hughes Kettner Staseman), топова барабанна установка Tama Starclassic, доступні десятки мікрофонів і додаткової техніки, а на 32-х канальному мікшерному пульті Soundcraft LX7ii уважний адміністратор допоможе досягти потрібного!

У вартість оренди входить цифрове фортепіано Yamaha P125 з повнозваженими клавішами та багатим насиченим звуком.
Оренда тарілок для барабанів оплачується окремо 75 грн./год.

При необхідності є стійки для Roland SPD SX, моніторні системи Sennheiser, гітари та бас-гітари в оренду, аналогові синтезатори Moog Sub-37, Dave Smith, Electron Analog Keys, Korg Minilogue, вокальні процесори TC Helicon Voice live2, Voice Live 3 та багато інше.

Загадкова нуарна атмосфера кімнати допоможе Вам відчути себе комфортно в арт-просторі, швидко налаштуватися на творчий процес, увійти в потік! Це дуже фотогенічний простір, в якому Ваші сторіс не залишаться поза увагою друзів та фанів.

Кімната Black з'єднана кабелями з апаратною та п'ятьма іншими кімнатами, що дозволяє накопичувати звідси звук як окремих інструментів, так і всього гурту в мультиканальному режимі. Для цього ми зазвичай використовуємо зв'язку Behringer X32 та стейдж бокси Behringer S16. Якісні оцифрувальники та підсилювачі Midas дозволяють досягти відмінного звучання, а сама система забезпечує запис у 48 каналів. Існує можливість накопичення із п'яти кімнат одночасно. Правильна акустика приміщень, розроблена компанією Acoustic Traffic, забезпечує мінімальну кількість відображень та дозволяє навіть у сесійному режимі запису отримати мультисесію, яка надалі піддається професійній інформації.

100mbps wifi інтернет, стабільний GSM зв'язок, лаунж зона, зв'язок з адміністратором через IP-телефонію, ввічливий персонал!

У нашій студії працює потужна приточно-витяжна система, що забезпечує свіжим повітрям усі кімнати. Це дуже важливо задля збереження працездатності. Ви можливо помічали, що в деяких приміщеннях без вентиляції Ви відчуваєте сонливість, адже всього 15-20 хвилин необхідно, щоб таке приміщення, що погано провітрюється, площею до  30 кв.м. на 3-4 особи було наповнено вуглекислим газом до показників 1800-2000ppm, коли нормальний рівень до 800ppm. У такому разі мозок просто недоотримує кисень і переходить у «економ-режим». У нас такого точно не буде! У кімнатах свіжо і багато відвідувачів відзначають, наскільки це допомагає відчувати себе бадьорими під час усієї репетиції.

Також ми надаємо послуги відео продашкну. У будь-якій з наших кімнат можна записати live відео під ключ із якісним накопиченням звуку та зведенням. При цьому всі процеси ми беремо на себе: від підбору техніки, освітлення до самої зйомки, монтажу та корекції кольору (звичайно, з урахуванням Ваших побажань). Парк відео техніки включає 1 камеру Black Magic Poket 6k та 2 камери Sony Alpha 6500 з zoom об'єктивами 18-35mm Sigma, Tamron, фіксованими 50mm Samyang. Є стабілізатор Zhiyun Crane 3. З прикладами робіт Ви можете ознайомитись на нашому youtube каналі 7 Monkeys Live Sessions.

Зверніть увагу, що кімнату можна забронювати онлайн, натиснувши на червону кнопку праворуч! Бронювання відбувається в 4 кліки. Звичайно, Ви також можете зробити це в робочий час з 9-00 до 23-00 7 днів на тиждень за телефоном +38067-0067-177, а також у telegram, viber або direct Instagram.

Ну і найголовніше це те, що тут усі – Ваші друзі!