Клас Малахіт

Клас Малахіт

13 кв м
4 людини
160 грн/год.

Обладнання

 • Монітори 

  Electrovoice ZLX 115

 • Мікшерний пульт

  Soundcraft 12fx

 • Мікрофони

  Shure SM-58

 • Клавіші

  Цифрове фортепіано Yamaha P125

Про кімнату

Затишна та світла кімната площею 13 кв.м. для індивідуальних занять вокалом, фортепіано, гітарою та ін. Цікавий дизайн та затишна домашня атмосфера зроблять Ваші заняття приємними та допоможуть швидко увійти до творчого потоку.

Подзвоніть мені
 • У студії працює потужна вентиляційна система, яка постійно забезпечує кімнати свіжим повітрям, що безпосередньо впливає на Ваше самопочуття під час занять – дає необхідну бадьорість та енергію! Візьміть за правило звертати увагу на вентиляцію приміщень, де Ви займаєтеся. Ми самі музиканти і не з чуток знаємо з якою недбалістю багато студій у Києві ставляться до цього питання. Так – ці системи дорогі, так – на них в першу чергу економлять, в результаті люди займаються в перенасиченій CO2 кімнаті і відчувають сонливість як результат нестачі мозку кисню. Чи може нормальний урок музики чи репетиція пройти на тлі гіпоксії? Думаємо, ні! Ми не заощаджували на вентиляції, тому з гордістю можемо сказати, що у нас всі дихають свіжим повітрям і гіпоксія нашим клієнтам не загрожує.
 • Будь-яку кімнату Ви можете забронювати онлайн, натиснувши червону кнопку праворуч! Бронювання відбувається в 4 кліки. Звичайно, Ви також можете зробити це в робочий час з 9-00 до 23-00 7 днів на тиждень за телефоном +38067-0067-177, а також у telegram, viber або direct Instagram.

Кімната Malachite є сестрою-близнюком класу Coral, відрізняючись кольором та більшим розміром. Тут також є деяка реверберація стін, щоб зробити заняття вокалом більш комфортними ще на етапі розспівок і саму акустику приміщення більш “живою”, тому що тут не потрібне сильне заглушення барабанної установки на відміну від інших кімнат.

Як і всі інші кімнати, Coral ізольована від сторонніх шумів, щоб Вашим заняттям та репетиціям ніхто не заважав. Швидко налаштувати звук, підключити необхідне обладнання завжди допоможуть уважні адміністратори – варто лише натиснути кнопку IP-телефонії та допомога прибуде. У студії є кулер із теплою водою.

У кімнаті стоїть цифрове фортепіано Yamaha P125 із повнозваженими клавішами. Моніторна система Electrovoice забезпечує щільне та яскраве звучання вашого плейбеку та вокалу. Відбудувати баланс і застосувати просторові ефекти завжди допоможе адміністратор за допомогою мікшерного пульта Soundcraft 12FX. Достатня кількість мікрофонів Shure SM-58, за бажанням Telefunken, Neumann.

Увімкнути плейбек Ви можете зі свого комп’ютера кабелем або з телефону через bluetooth. Наші адміністратори – це люди з досвідом у саунд продакшн та звукорежисурі, тому якщо Вам потрібна допомога з DAW (ableton/studio one/cubase/reaper/logic) або іншим софтом, Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу.

Для занять гітарою ми можемо надати гітарні підсилювачі Marshall та самі інструменти Gibson, Stratocaster.

Якщо Кімната Malachite виявилася зайнятою у потрібний Вам час, то для індивідуальних занять також чудово підійдуть кімнати Coral, Golden та Brown.

Якщо хочете розпочати або вже займаєтеся вокалом чи грою на музичних інструментах, зверніть увагу на нашу програму Band Starter. По ній ми підберемо Вам музичний колектив, організуємо репетиції з коучем і навіть надамо сцену для виступів! У ненав’язливій приємній та дружній атмосфері Ви отримаєте абсолютно новий імпульс для своїх занять, адже об’єднання з іншими музикантами в синергії примножує Ваші емоції від занять музикою та змушує інакше поглянути на весь процес та його смисли! Що вже говорить про емоції, які отримуєш, коли виходиш на сцену перед великою аудиторією! І ми допоможемо Вам прийти до цього в найкоротші терміни та реалізувати свою мрію! Повірте – все не так вже й складно, як здається – просто довіртеся нам.