Кімната Brown

Кімната Brown

22 кв м
6 осіб
200 грн/годину

Обладнання

 • Гітарне підсилення

  Mesa Boogie Rectifier, Marshall JCM 2000

 • Басове підсилення

  Ampeg Rocket Bass 115

 • Мкішерний пульт

  Allen and Heath W 3

 • Барабани

  Pearl Export Series Taiwan

 • Мікрофони

  Shure SM-58 до 8 штук на кімнату

 • Клавіші

  Цифрове фортепіано Casio PX 360, Yamaha 115

 • Додатково

  Пюпітри, стійки для ноутбуків та SPD SX

Про кімнату

Ця репетиційна кімната площею 22 кв. розрахована на колектив до 6 осіб. Унікальний дизайн та акустична обробка кімнати зроблять Вашу репетицію приємною, а Ваші instagram stories привабливими.

Звукокорекція кімнати задовольняє найвищим вимогам: тут немає паразитних відображень звуку, при чому кімната не “пересушена” і має приємну живу акустику, Ви чітко чуєте інструменти, а значить репетирує ефективно і в задоволення.

Кімната Brown
Кімната Brown
Кімната Brown
Кімната Brown
Кімната Brown
Кімната Brown
Подзвоніть мені
 • У нашій студії працює потужна система вентиляції та кондиціювання, яка підтримує свіже повітря у приміщенні та дозволяє Вам залишатися бадьорими та працездатними весь час репетиції. Також Ви завжди можете взяти паузу та насолодитися приємною бесідою у нашій лаунж зоні на м’якому дивані.
 • У цій кімнаті також можна проводити багатоканальний запис аудіо (кімната з’єднана з апаратною) та відео. Наші звукорежисери забезпечать якісне поканальне накопичення матеріалу як у режимі live сесії, так і окремих інструментів та вокалу. У нашому штаті також є і відеооператори, монтажери та спеціалісти з корекції кольорів, а парк відеотехніки дозволяє знімати відмінні live відео або кліпи в мультикамерному режимі: Black Magic 6K, дві Sony Alpha 6500 і парк світлочутливих об’єктивів Tamron, Samyang, Sigma. Приклади робіт Ви можете побачити на нашому YouTube каналі, де представлений проект 7 Monkeys Live Sessions. У ньому ми знайомимо глядачів із талановитими вітчизняними групами, і важливим критерієм відбору є живе виконання із мінімальним використанням плейбеку.
 • Кімната також чудово підходить для індивідуальних занять вокалом, барабанами, гітарою та фортепіано! Звертаємо увагу, що для всіх, хто навчається вокалу або гри на музичних інструментах, у нас є унікальна програма Band Starter, за якою ми можемо підібрати для Вас музичний колектив з таких самих учнів або людей вже з досвідом виступів. У такому разі ми організовуємо Вам репетиції, надаємо коуча та надалі – сцену для виступів! Більш детально Ви можете ознайомитись із програмою на сторінці.

В кімнаті Brown стоїть лише найкраще обладнання. Барабани Pearl Export Series Taiwan з пластиками, що постійно оновлюються (при особливій необхідності можемо замінити на Tama Starсlassic Bubinga, Gretsch Catalina Maple, Mapex Shall Pack). Гітарне посилення тут виключно лампове: Marshall JCM 2000 TSL 602, Mesa Boogie Rectifier. Басовий комбік стоїть Ampeg Rocket Bass 115.

У вартість оренди входить також цифрове фортепіано Yamaha P125, одне з топових в лінійці виробника, воно має приємний багатий звук, а клавіші повнозважений механізм.

Оренда барабанних тарілок оплачується окремо (75 грн/год). Також в оренду Ви можете взяти гітару, бас-гітару, вокальні процесори, синтезатори та багато іншого. З повним переліком можна ознайомитись у розділі ціни.

У кімнаті стоїть аналоговий мікшерний пульт Allen Heath W3, за допомогою якого наш адміністратор допоможе Вам вибудувати мікс і зокрема еквалізувати вокал і зробити його більш виразним. Важливим принципом нашої роботи є увага до клієнта та його потреб, тому Ви завжди можете розраховувати на швидку допомогу наших співробітників та навіть викликати їх простим натисканням кнопки “адміністратор” на IP-телефоні в кімнаті.

Моніторна система представлена ​​Electro Voice ZLX 15, який забезпечує щільне та прозоре звучання лінійного сигналу, і зокрема вокалу та плейбеку. Запустити плейбек Ви можете із ноутбука або телефону через Bluetooth.

Ми маємо досить великий парк мікрофонів практично під будь-які завдання. Для вокалістів в основному пропонуємо Shure SM-58, яких в наявності 16 штук, але якщо потрібно більше чотирьох, просимо заздалегідь повідомити про це адміністратора при броні кімнати.