Кімната Black

Кімната Black

25 кв м
8 осіб
250 грн/год

Обладнання

 • Гітарне підсилення

  Hughes Kettner Statesman

  Fender Twin Amp

 • Мкішерний пульт

  Soundcraft lx7ii

 • Барабани

  Tama Starclassic

 • Мікрофони

  shure SM58

 • Клавіші

  Клавіші Yamaha p125 повнозважені

Про кімнату

Ця репетиційна кімната площею 25 кв. розрахована на колектив до 8 осіб. Тут передбачено якісну акустичну обробку простору, обладнання топ рівня, зручну комутацію, зв’язок з адміністратором через IP-телефонію. У цій кімнаті можливий запис репетицій, живих виступів та відео з подальшим зведенням або в чорновому режимі з моментальною видачею накопиченого матеріалу.

Ми вклали душу в кожен елемент дизайну та приділили особливу увагу акустиці приміщення. Все продумано, щоб Ви чули чітко звуки своїх інструментів та голосу, а не відображення стін, а отже репетирували ефективно та в насолоду. Все гітарне посилення принципово тільки лампове (Fender Twin Amp, Hughes Kettner Staseman), топова барабанна установка Tama Starclassic, доступні десятки мікрофонів і додаткової техніки, а на 32-х канальному мікшерному пульті Soundcraft LX7ii уважний адміністратор допоможе досягти потрібного!

Кімната Black
Кімната Black
Кімната Black
Кімната Black
Кімната Black
Подзвоніть мені
 • У нашій студії працює потужна приточно-витяжна система, що забезпечує свіжим повітрям усі кімнати. Це дуже важливо задля збереження працездатності. Ви можливо помічали, що в деяких приміщеннях без вентиляції Ви відчуваєте сонливість, адже всього 15-20 хвилин необхідно, щоб таке приміщення, що погано провітрюється, площею до  30 кв.м. на 3-4 особи було наповнено вуглекислим газом до показників 1800-2000ppm, коли нормальний рівень до 800ppm. У такому разі мозок просто недоотримує кисень і переходить у «економ-режим». У нас такого точно не буде! У кімнатах свіжо і багато відвідувачів відзначають, наскільки це допомагає відчувати себе бадьорими під час усієї репетиції.
 • Також ми надаємо послуги відео продашкну. У будь-якій з наших кімнат можна записати live відео під ключ із якісним накопиченням звуку та зведенням. При цьому всі процеси ми беремо на себе: від підбору техніки, освітлення до самої зйомки, монтажу та корекції кольору (звичайно, з урахуванням Ваших побажань). Парк відео техніки включає 1 камеру Black Magic Poket 6k та 2 камери Sony Alpha 6500 з zoom об’єктивами 18-35mm Sigma, Tamron, фіксованими 50mm Samyang. Є стабілізатор Zhiyun Crane 3. З прикладами робіт Ви можете ознайомитись на нашому youtube каналі 7 Monkeys Live Sessions.
 • Зверніть увагу, що кімнату можна забронювати онлайн, натиснувши на червону кнопку праворуч! Бронювання відбувається в 4 кліки. Звичайно, Ви також можете зробити це в робочий час з 9-00 до 23-00 7 днів на тиждень за телефоном +38067-0067-177, а також у telegram, viber або direct Instagram.
 • Ну і найголовніше це те, що тут усі – Ваші друзі!

У вартість оренди входить цифрове фортепіано Yamaha P125 з повнозваженими клавішами та багатим насиченим звуком.

Оренда тарілок для барабанів оплачується окремо 75 грн./год.

При необхідності є стійки для Roland SPD SX, моніторні системи Sennheiser, гітари та бас-гітари в оренду, аналогові синтезатори Moog Sub-37, Dave Smith, Electron Analog Keys, Korg Minilogue, вокальні процесори TC Helicon Voice live2, Voice Live 3 та багато інше.

Загадкова нуарна атмосфера кімнати допоможе Вам відчути себе комфортно в арт-просторі, швидко налаштуватися на творчий процес, увійти в потік! Це дуже фотогенічний простір, в якому Ваші сторіс не залишаться поза увагою друзів та фанів.

Кімната Black з’єднана кабелями з апаратною та п’ятьма іншими кімнатами, що дозволяє накопичувати звідси звук як окремих інструментів, так і всього гурту в мультиканальному режимі. Для цього ми зазвичай використовуємо зв’язку Behringer X32 та стейдж бокси Behringer S16. Якісні оцифрувальники та підсилювачі Midas дозволяють досягти відмінного звучання, а сама система забезпечує запис у 48 каналів. Існує можливість накопичення із п’яти кімнат одночасно. Правильна акустика приміщень, розроблена компанією Acoustic Traffic, забезпечує мінімальну кількість відображень та дозволяє навіть у сесійному режимі запису отримати мультисесію, яка надалі піддається професійній інформації.

100mbps wifi інтернет, стабільний GSM зв’язок, лаунж зона, зв’язок з адміністратором через IP-телефонію, ввічливий персонал!