preloader

Школа фортепіано в Києві

Чому ми?

Зручне розташування
210 метрів від метро Лук'янівська
Прекрасні педагоги
Тільки досвідчені професіонали, які щиро люблять свою справу - ділитися знаннями!
Затишні класи
Ми з любов'ю підійшли до акустики та дизайну приміщень, щоб Ви відчували себе як удома.
Об'єднання у гурти
У рамках програми Band Starter ми допоможемо вам об'єднатися у гурти та надамо майданчик для виступів
Репетиційна база
7 Monkeys - це також найкраща репетиційна база Києва, де Ви можете не лише навчатися, а й проводити свої репетиції повним складом!
Приємний лаунж
Відмінне місце для чашки кави та дружньої бесіди

Наші педагоги

Діана Ліснича
Вчитель фортепіано
Діана – випускниця Держ. муз. училища імені Січинського, має колосальний досвід понад 14 років викладання дорослим та дітям! До кожного учня вона знаходить персональний підхід, базуючись на його поточному рівні та потребах! З Діаною Ви будете розвивати навички динамічно та постійно отримувати заряд натхнення від неї!
Ніколь Базаліцька
Вчитель фортепіано
Ніколь закінчила бакалаврат Академії Глієра та вже має кілька років досвіду викладання. Вкрай уважна до учнів, постановки правильної техніки гри, розробки індивідуальної програми та прогресу в цілому!

Кімнати для занять

Разове
заняття
550грн
8 занять
абонемент
4000грн/місяць
12 занять
абонемент
6000грн/місяць

Пробне заняття – безкоштовно!

Наш підхід до навчання

Всі наші вчителі – люди з вищою музичною освітою та досвідом у викладанні та розуміють фундаментальні засади: постановка руки (щоб виключити затисненість і наступні за нею складності), розслабленість та методологія навчання в цілому. Всі програми вибудовуються з урахуванням персональних побажань учня і можуть включати як традиційні елементи (нотна грамота, сольфеджіо тощо), так і розучування сучасних пісень, адаптація авторського матеріалу та навіть інтеграція навичок у актуальний саунд продакшн.

Мотивація і програма Band Starter

Ми бачимо, що люди, які вивчають музику, через деякий час часто втрачають мотивацію так, як не діляться своїми навичками з іншими людьми і пристрасть до музики потроху згасає. Це і не дивно, адже людина-істота соціальна, і нам важливо відчувати, що хтось поділяє наші захоплення, бути частиною команди.
У той же час невпевненість у своїх силах та відсутність необхідного середовища спілкування не дозволяють новачкам наважитися збирати колектив. Ми вирішуємо це завдання! Навіть якщо Ваш досвід зовсім невеликий, ви граєте буквально кілька пісень під гітару, повірте в нашому місті мільйоннику знайдеться барабанщик, вокаліст і клавішник, які люблять ті ж пісні і шукають колектив, щоб пограти.
А там справа за малим: збираємо вас до гуртів, організовуємо репетиції (самостійні чи з коучем) та надаємо сцену для виступів! Концерт виглядає як розширений дружній квартирник на 100-150 чоловік, ваших друзів та друзів нашої студії. Ви виступаєте з 3-4 піснями і ось тут точно відчуєте, що воно все того варте!