preloader

Подарункові сертифікати

фортепіано

гітара

вокал

барабани

бітмейкінг

запис пісні

Пробний урок
БЕЗКОШТОВНО
4 заняття
2000грн
8 занять
4000грн

(телефон/telegram/viber)

Кімнати для занять

Докладніше

Вокал

Гітара

Фортепіано

Барабани

Бітмейкінг

Доставка
Сертифікат може бути доставлений Новою Поштою, в електронному вигляді на імейл/будь-який месенджер. Також Ви можете забрати його нашої студії за адресою Київ, Білоруська, 3
Сертифікат-конструктор
Ви можете скомплектувати будь-який сертифікат, вказавши кількість занять, напрямки! Це може бути сертифікат на 3 заняття: 1 барабанами, 1 гітарою, 1 фортепіано!
Оформлення
Сертифікат друкується на якісному фото папері та може включати елементи, які Ви хотіли б додати від себе-ім'я, побажання, підпис тощо.

7 Monkeys - це...

7 Monkeys – великий музичний хаб у центрі міста (Лук’янівка), в якому є репетиційна база, студія звукозапису, музична школа. Потрапивши сюди, людина відчує себе частиною музичної культури Києва: це і приємна атмосфера дизайнерського ремонту, і наші відвідувачі – професійні музиканти, зірки вітчизняного шоу-бізнесу.
Подарувавши сертифікат на заняття в нашій студії, Ви відкриваєте близькій людині дорогу в нове хобі та серйозне захоплення, яке може перерости в дещо більше. Ми запустили програму Band Starter, в якій підбираємо колективи з музикантів-початківців і надаємо їм місце для репетицій, організовуємо квартирники.