Вокал

Школа вокалу в місті Київ

Переваги

 • Найкращі Педагоги

  Всі наші педагоги – люди з великим досвідом на сцені та викладання! З ними Ваші уроки вокалу будуть максимально ефективні та в насолоду!

 • Відмінне Розташування

  210 метрів від метро Лук’янівська! Поруч кафе, магазини, ресторани.

 • Організація Звітних Концертів

  Ми допоможемо в організації звітних концертів та пошуку для учнів напарників з бенду!

 • Зручний Лаунж!

  Приємна атмосфера, де завжди можна випити чашку кави і провести приємну розмову про музику та вічне)

 • Комфортні Класи

  Продумані акустиками та дизайнерами класи створюють ідеальну атмосферу!

 • Репетиційна база

  7Monkeys – це також одна з найкращих репетиційних баз Києва, де Ви можете провести репетиції з живими музикантами

Наші педагоги

Настя Кудрявченко

Настя Кудрявченко

Вокальний коуч

Досвідчений та харизматичний педагог із уважним підходом та ретельно вивіреною методикою навчання. Анастасія має сильну академічну базу, а також багатий сценічний досвід, що дає їй змогу по-справжньому розкрити голос учнів.

Дар’я Божко

Дар’я Божко

Вокальний коуч

Дарина закохана у свою професію та усією душею горить за успіхи учнів. Випускниця університету ім. Глієра з величезним досвідом виступів, вона допомагає учням опанувати свій голос і підкреслити його індивідуальність у різних жанрах!

Тетяна Крутік

Тетяна Крутік

Вокальний коуч

Тетяна – магістр Академії керівних кадрів культури та мистецтв, має близько 3 років досвіду викладання вокалу. На заняттях працює над якістю звуку, інтонування, дикцією, музичним слухом, динамікою звуку та емоційним розкріпаченням.

Перше заняттяБЕЗКОШТОВНО!

Кімнати для занять

Кімнати для занять
Кімнати для занять
Кімнати для занять

Фундаментальний підхід

Всі наші педагоги – люди з вищою музичною освітою, що дають фундаментальні знання та навички у вокалі. У якому жанрі Ви не співали б, правильна техніка звуковидобування, опора дихання, певна розкутість – це базові речі, які дуже важливі у вокалі і формуються під контролем досвідченого викладача.

Це дозволяє Вам зберегти зв’язки та сформувати правильний, насичений та красивий звук, з яким Ви надалі працюватимете як з інструментом, вільно відточуючи нюанси різних жанрів та стилів співу.

Програма Band Starter

Програма Band Starter

Ми допоможемо вам стати частиною групи та організуємо виступи.

Ми пішли трохи далі просто звітних концертів для вокалістів зі співом під плейбек, і створили програму Band Starter, адже виступати з живим гуртом – це вже зовсім інший рівень відчуттів та навичок. Крім того, не тільки вокалісти мають потребу у звітних концертах та виступах- у нашій школі навчаються також грати на гітарі, фортепіано, барабанах.

Ми об’єднуємо учнів нашої школи в аматорські групи, організовуємо репетиції під керівництвом досвідчених коучів та надаємо майданчик для виступів, де Ви зможете показати себе на справжній сцені перед дружньою аудиторією понад 100 людей.

7 Monkeys як музичний хаб

Атмосфера в студії

7 Monkeys – це також найбільша в Києві репетиційна база, що складається з 6 кімнат для репетицій та індивідуальних занять. Ми намагалися, щоб кімнати були не лише акустичними правильними, а й своїм зовнішнім виглядом надихали людей на музику, творчість!

Щодня через нашу студію проходить понад сотні професійних музикантів, зірки вітчизняного шоубізнесу, люди знайомляться та створюють нові колаборації – все це створює чудову дружню атмосферу.

У пріоритеті студії уважність адміністраторів до відвідувачів: Вам навіть не треба залишати репетиційну кімнату, щоб попросити про допомогу, можна це зробити через домофон.

До Ваших послуг вся інфраструктура для індивідуальних занять: фортепіано з повнозваженими клавішами Yamaha p125 або Casio Privia, система моніторингу Electro Voice ZLX15 для співу під плейбек, який Ви можете увімкнути з телефону через Bluetooth або кабелем з комп’ютера, мікшерний пульт з ефектами і звичайно правильно розрахована акустика приміщень.

Запишіться на безкоштовне заняття