Фортепіано

Школа фортепіано в Києві

Чому ми?

 • Прекрасні педагоги

  Тільки досвідчені професіонали, які щиро люблять свою справу – ділитися знаннями!

 • Зручне розташування

  210 метрів від метро Лук’янівська

 • Об’єднання у гурти

  У рамках програми Band Starter ми допоможемо вам об’єднатися у гурти та надамо майданчик для виступів

 • Приємний лаунж

  Відмінне місце для чашки кави та дружньої бесіди

 • Затишні класи

  Ми з любов’ю підійшли до акустики та дизайну приміщень, щоб Ви відчували себе як удома.

 • Репетиційна база

  7 Monkeys – це також найкраща репетиційна база Києва, де Ви можете не лише навчатися, а й проводити свої репетиції повним складом!

Наші педагоги

Ніколь Базаліцька

Ніколь Базаліцька

Вчитель фортепіано

Ніколь закінчила бакалаврат Академії Глієра та вже має кілька років досвіду викладання. Вкрай уважна до учнів, постановки правильної техніки гри, розробки індивідуальної програми та прогресу в цілому!

Школа гри на гітарі

Пробне заняття БЕЗКОШТОВНО!

Кімнати для занять

Кімнати для занять
Кімнати для занять
Кімнати для занять
Школа гри на гітарі

Наш підхід до навчання

Наші вчителі – це професіонали, які розуміють важливість Всі наші вчителі – люди з вищою музичною освітою та досвідом у викладанні та розуміють фундаментальні засади: постановка руки (щоб виключити затисненість і наступні за нею складності), розслабленість та методологія навчання в цілому. Всі програми вибудовуються з урахуванням персональних побажань учня і можуть включати як традиційні елементи (нотна грамота, сольфеджіо тощо), так і розучування сучасних пісень, адаптація авторського матеріалу та навіть інтеграція навичок у актуальний саунд продакшн.

Програма Band Starter

Мотивація і програма Band Starter

Ми допоможемо вам стати частиною групи та організуємо виступи.

Ми бачимо, що люди, які вивчають музику, через деякий час часто втрачають мотивацію так, як не діляться своїми навичками з іншими людьми і пристрасть до музики потроху згасає. Це і не дивно, адже людина-істота соціальна, і нам важливо відчувати, що хтось поділяє наші захоплення, бути частиною команди.

У той же час невпевненість у своїх силах та відсутність необхідного середовища спілкування не дозволяють новачкам наважитися збирати колектив. Ми вирішуємо це завдання! Навіть якщо Ваш досвід зовсім невеликий, ви граєте буквально кілька пісень під гітару, повірте в нашому місті мільйоннику знайдеться барабанщик, вокаліст і клавішник, які люблять ті ж пісні і шукають колектив, щоб пограти.

А там справа за малим: збираємо вас до гуртів, організовуємо репетиції (самостійні чи з коучем) та надаємо сцену для виступів! Концерт виглядає як розширений дружній квартирник на 100-150 чоловік, ваших друзів та друзів нашої студії. Ви виступаєте з 3-4 піснями і ось тут точно відчуєте, що воно все того варте!

7 Monkeys як музичний хаб

7 Monkeys як музичний хаб

7 Monkeys – це не лише музична школа, а й великий хаб: репетиційна база, студія звукозапису та відео продакшн. Щодня через нас проходять сотні музикантів та продюсерів, проходять цікаві зустрічі та нові знайомства.

Займаючись у нас, Ви стаєте частиною музичної історії Києва. Це важливо навіть для музикантів, які займаюсь “для себе”, адже музика вимагає виплескування, хоче, щоб нею ділилися, про неї говорили. У нас Ви можете знайти однодумців, музикантів, саунд продюсера для своїх аранжувань або просто надихнутися чиєюсь творчістю та цікавою бесідою.

Запишіться на безкоштовне заняття