Барабани

Школа барабанів в Києві

Переваги

 • Досвідчені педагоги

  Винятково професійні люди з досвідом на сцені та у викладанні

 • Зручне розташування

  Біля м. Лук’янівська

 • Організація звітних виступів

  Ми створюємо платформу для Ваших виступів

 • Приємна лаунж зона

  Місце для чашки кави та дружньої бесіди

 • Дизайнерські класи

  Ми пишаємось зовнішнім виглядом наших кімнат

 • Відмінна акустика

  Практичні кімнати, що ідеально звучать!

Наші педагоги

Костя Нікітін

Костя Нікітін

Вчитель барабанів

Вкрай позитивна людина з досвідом на сцені понад 15 років! Дуже уважний до учнів та їх прогресу, володіє різними жанрами і техніками гри.

Школа гри на гітарі

Перше заняттяБЕЗКОШТОВНО!

Класи для занять

Кімнати для занять
Кімнати для занять
Кімнати для занять
Школа гри на гітарі

Ми не лише навчимо Вас, але також зберемо гурт з таких самих учнів та надамо можливість виступати на сцені

7 Monkeys – молода студія, яка вже через пару місяців після відкриття на слуху у всіх професійних музикантів Києва. Ми не просто репетиційна база, студія звукозапису чи музична школа, 7 Monkeys – це великий музичний хаб із величезними амбіціями. У нас Ви не просто займаєтесь на барабанах, а маєте можливість перейти з розряду “домашнього” музиканта дещо далі.

У 7 Monkeys знайомляться та створюють колективи: і професіонали, і новачки.

Програма band starter є саме для таких випадків. Займаєтесь лише півроку? Ви вже можете зіграти пару пісень? Чудово! Саме час спробувати зіграти їх із іншими музикантами! Потім кілька місяців на репетиції і, як тільки ми побачимо, що матеріал не соромно показати друзям – робимо міні-концерт для вас та інших 3-4 гуртів нашої студії. Це буде ненапружена вечірка, куди прийдуть 100-150 наших та ваших друзів, відпочити, послухати та побачити Ваші перші кроки на сцені. Повірте, ці емоції не сплутаєш ні з чим. Саме в цей момент Ви зрозумієте, що воно того коштувало – витрачати десятки годин часу на заняття та репетиції!

Програма Band Starter

Програма Band Starter

Ми допоможемо вам стати частиною групи та організуємо виступи.

Якщо Ви новачок, але вже можете гідно зіграти кілька улюблених пісень, ми допоможемо знайти таких же шанувальників зі схожим музичним смаком. Гітаристи, вокалісти, піаністи, барабанщики-об’єднуючись, проводять репетиції 3-4 улюблених пісень, і через кілька місяців представляють їх аудиторії своїх друзів та друзів нашої студії. Це ненапружені затишні квартирники та виступи на невеликих сценах для 100-150 осіб, де можна в кайф зіграти для друзів і чудово провести час.

7 Monkeys як музичний хаб

7 Monkeys як музичний хаб

7 Monkeys – це не лише музична школа, а й великий хаб: репетиційна база, студія звукозапису та відео продакшн. Щодня через нас проходять сотні музикантів та продюсерів, проходять цікаві зустрічі та нові знайомства.

Займаючись у нас, Ви стаєте частиною музичної історії Києва. Це важливо навіть для музикантів, які займаюсь “для себе”, адже музика вимагає виплескування, хоче, щоб нею ділилися, про неї говорили. У нас Ви можете знайти однодумців, музикантів, саунд продюсера для своїх аранжувань або просто надихнутися чиєюсь творчістю та цікавою бесідою.

Запишіться на безкоштовне заняття