
Професійний бітмейкінг
Переваги
Досвідчений педагог
За плечима інструктора роки в області саунд продакшну, десятки релізів та велике бажання ділитися своїми знаннями!
Зручне розташування
210 метрів від метро “Лук’янівська”
Висококласна техніка
Наш клас обладнаний топовим обладнанням, затишний і має правильну акустику!
Приємний лаунж
У нас завжди приємно випити чашку кави та провести дружню бесіду!
Музична тусовка
Щодня нас відвідує сотня музикантів, що дає чудовий ґрунт для колаборацій!
Репетиційна база
В нас можна не лише створювати музику, а й проводити репетиції її живого виконання!
Пробне заняттябезкоштовно!

Владислав Кубік
Влад Кубік (Caribou Cube) – музичний продюсер, звукорежисер, співзасновник проекту Two Tonnez. Влад в промисловості вже більше 10 років і буде радий поділитися своїми знаннями з вами!
Запишіться на безкоштовне заняття

Опис курса
Наші вчителі – це професіонали, які розуміють важливість базової підготовки гітаристів: постановки рук, техніки На курсі з бітмейкінгу ви отримаєте досвід створення електронної музики в Ableton Live, навчитеся аналізувати успішні комерційні треки та розуміти, як вони були написані; дізнаєтесь про основи зведення та майстерингу для музичних продюсерів. Наш ключовий підхід під час кожного заняття – мінімум води, максимум актуальної та необхідної інформації. Практичні завдання та особисті консультації від викладача допоможуть закріпити отримані знання та відчинять двері у сферу музичного продакшену. Основна мета курсу – показати, що у світі музика доступна кожному.

Кому підійде цей курс?
– Початківці бітмейкери
– Просунуті саунд продюсери, які бажають дізнатися більше про аспекти зведення та майстерингу
– Усі, хто не має музичної освіти, але хоче навчитися писати музику
Структура курса
I. Вступ
Знайомство з Ableton Live. Настроювання аудіо, інтерфейсу програми. Персоналізація робочого простору та файл менеджмент. Метр, ритм, темп. Ритмічна сітка.
II. Ударна секція і грув
Принципи створення ударної партії. Структура ритм-секції. Жанрові особливості ритму. Аналіз та підбір звуків на основі референс-треків.
III. Бас-партія
Створення басової партії з використанням one-shot семплів. Тюнінг басу. Нашаровування басів. Як розкачати біт: сайдчейн компресія, частотна обробка.
IV. Семплювання, написання мелодій
Основи семплювання. Аудіо warping та його режими. Робота з мелодійними лупами. Як написати мелодію без знання музичної теорії
V. Наповнювання трека
Розбір популярних синтезаторів та ефектів: використання пресетів для швидкого старту. Основи синтезу звуку. Робота із текстурами. Запис та базова обробка голосу.
VI. Аранжировка
Форма треку. Автоматизація параметрів. Робота із записаним вокалом. Підготовка бита до зведення.
VII. Основи зведення і майстеринга
Гейн стейджинг, панорамування та просторова обробка. Маршрутизація аудіо та Return треки. Моно та стерео. Робота з еквалайзером, компресором та процесорами ефектів.
(БОНУС) VIII. Просування себе як бітмейкера
Як продавати біти. Інтернет-майданчики для продажу бітів. Де шукати артистів для співпраці? Нетворкінг: чому важливо колаборувати з іншими бітмейкерами. Створення власного бренду бітмейкера.