preloader

Школа гри на гітарі в місті Київ

Чому саме ми?

Відмінні педагоги
В нас працюють виключно професіонали, віддані своїй справі та здатні ефективно навчати
Зручне розташування
210 метрів від метро Лук'янівська. Розвинена інфраструктура навколо студії.
Можливість виступати
В рамках програми Band Starter ми можемо підібрати Вам колектив та надати сцену для виступів вже через 5-6 місяців занять.
Затишні класи
По-домашньому затишна атмосфера допоможе Вам отримати задоволення від уроків
Лаунж зона
Відмінне місце для чашки кави та нових знайомств
Репетиційна база
7 Monkeys це ще й найкраща репетиційна база Києва, де Ви можете проводити заняття з іншими музикантами

Наші педагоги

Костянтин Івчук
Акустична та електро гітара
Я займаюся музикою із 5 років. Ступінь бакалавра отримав у Київському Національному Університеті Культури та Мистецтв. Магістратуру закінчив у Музичній Академії в Катовіце (Польща) 2018 року записав свій дебютний джазовий альбом своєї авторської музики “Surrender” Зараз працюю викладачем ансамблів та гітари у Дніпровській Академії музики імені Глінки. Люблю ділитися своїми знаннями, розуміти та аналізувати музику!
Кирило Роговий
Акустика, електро, бас гітара
Кирило є мультиінструменталістом з абсолютним слухом (гітара, бас гітара, клавішні, вокал) та має багатий досвід концертної діяльності, а також викладання. Працює як із дітьми, так і дорослими. Вкрай легка у спілкуванні людина, здатна надихнути учня на швидкий прогрес, і, звичайно ж, сформувати правильну базову техніку.
Крістіан Титарчук
Акустична та електро гітара
За плечима Христина понад 9 років естрадної роботи як в Україні, так і за кордоном. Крістіан володіє різними жанрами та техніками гри. Досвід викладання також близько 9 років, Крістіан – природжений педагог, який легко знайде підхід і до новачка, і до людини, яка хотіла б підвищити вже набутий рівень, навчитися імпровізувати та складати.
Разове
заняття
550грн
  • 50 хвилин
4 заняття
абонемент
2000грн/місяць
  • 50 хвилин
8 занять
абонемент
4000грн/місяць
  • 50 хвилин
12 занять
абонемент
5500грн/місяць
  • 50 хвилин

Класи для занять

Фундаментальний підхід

Наші вчителі – це професіонали, які розуміють важливість базової підготовки гітаристів: постановки рук, техніки звуковидобування та самої методики навчання для швидкого засвоєння матеріалу. Вони добре розуміють різницю між навчанням дорослих та дітей, прислухаються до потреб учня та вибудовують персоналізовану програму навчання.
Залежно від завдань учня програма може включати вивчення нотної грамоти, сольфеджіо, вивчення творів та пісень (акомпанемент та соло), гам та робота з авторським матеріалом учня. При цьому важлива системність і Ваша мотивованість, з якою ми також допоможемо.

Мотивація та програма Band Starter

Ми пішли далі сольних звітних концертів та запускаємо програму Band Starter, в якій допоможемо Вам стати частиною гурту та організуємо виступи. Програма орієнтована як на новачків, які роблять перші кроки в музиці, і, можливо, займаються “для душі", “для себе", так і на більш досвідчених музикантів з певними амбіціями.
Якщо Ви новачок, але вже можете гідно зіграти кілька улюблених пісень, ми допоможемо знайти таких же шанувальників зі схожим музичним смаком. Гітаристи, вокалісти, піаністи, барабанщики – об'єднуючись, проводять репетиції 3-4 улюблених пісень, і через кілька місяців представляють їх аудиторії своїх друзів та друзів нашої студії. Це ненапружені затишні квартирники та виступи на невеликих сценах для 100-150 осіб, де можна в кайф зіграти для друзів і чудово провести час.

7 Monkeys як музичний хаб

7 Monkeys – це не лише музична школа, а й великий хаб: репетиційна база, студія звукозапису та відео продакшн. Щодня через нас проходять сотні музикантів та продюсерів, проходять цікаві зустрічі та нові знайомства.
Займаючись у нас, Ви стаєте частиною музичної історії Києва. Це важливо навіть для музикантів, які займаються “для себе", адже музика вимагає виплескування, хоче, щоб нею ділилися, про неї говорили.
У нас Ви можете знайти однодумців, музикантів, саунд продюсера для своїх аранжувань або просто надихнутися чиєюсь творчістю та цікавою бесідою.