Gray room

Gray room

29 кв м
15 человек
200 грн/час

Обладнання

 • Гітарне підсилення

  Fender Twin Reverb, Marshall JCM 2000

 • Басове підсилення

  Ampeg SVT 1000 + Classic кабінет

 • Мкішерний пульт

  Soundcraft lx7ii

 • Барабани

  Gretsch Catalina Maple

  Тарілки Zildjian, Paiste (+75 грн./год.)

  Roland SPD SX (+100 грн./год.)

 • Мікрофони

  Вокальний мікрофон Shure SM58

 • Клавіші

  Цифрове фортепіано с повнозваженими клавішами Casio Privia PX-360M

 • Додатково

  Монітори Electro Voice 2000W

Про кімнату

Репетиційна кімната площею 29 кв.м, розрахована на колектив до 15 осіб. Передбачено якісну акустичну обробку простору, обладнання топ рівня, зручну комутацію, зв’язок з адміністратором через IP-телефонію. У цій кімнаті можливий запис репетицій, живих виступів та відео з подальшим зведенням або в чорновому режимі з моментальною видачею накопиченого матеріалу.

 • У нашій студії працює потужна система вентиляції та кондиціювання, яка підтримує свіже повітря у приміщенні та дозволяє Вам залишатися бадьорими та працездатними весь час репетиції. Також Ви завжди можете взяти паузу та насолодитися приємною бесідою у нашій лаунж зоні на м’якому дивані.
 • У цій кімнаті також можна проводити багатоканальний запис аудіо (кімната з’єднана з апаратною) та відео. Наші звукорежисери забезпечать якісне поканальне накопичення матеріалу як у режимі live сесії, так і окремих інструментів та вокалу. У нашому штаті також є і відеооператори, монтажери та спеціалісти з корекції кольорів, а парк відеотехніки дозволяє знімати відмінні live відео або кліпи в мультикамерному режимі: Black Magic 6K, дві Sony Alpha 6500 і парк світлочутливих об’єктивів Tamron, Samyang, Sigma. Приклади робіт Ви можете побачити на нашому YouTube каналі, де представлений проект 7 Monkeys Live Sessions. У ньому ми знайомимо глядачів із талановитими вітчизняними групами, і важливим критерієм відбору є живе виконання із мінімальним використанням плейбеку.
 • Кімната також чудово підходить для індивідуальних занять вокалом, барабанами, гітарою та фортепіано! Звертаємо увагу, що для всіх, хто навчається вокалу або гри на музичних інструментах, у нас є унікальна програма Band Starter, за якою ми можемо підібрати для Вас музичний колектив з таких самих учнів або людей вже з досвідом виступів. У такому разі ми організовуємо Вам репетиції, надаємо коуча та надалі – сцену для виступів! Більш детально Ви можете ознайомитись із програмою на сторінці.

У вартість оренди входить цифрове фортепіано Yamaha P125 з повнозваженими клавішами та багатим насиченим звуком. Оренда тарілок для барабанів оплачується окремо 75 грн./год. При необхідності є стійки для Roland SPD SX, моніторні системи Sennheiser, гітари та бас-гітари в оренду, аналогові синтезатори Moog Sub-37, Dave Smith, Electron Analog Keys, Korg Minilogue, вокальні процесори TC Helicon Voice live2, Voice Live 3 та багато іншого.

Кімната має потужну 2кВт систему моніторів Electrovoice, що дозволяє досягти правильного балансу з ударною установкою без втрати звукового тиску лінійного масиву. Завдяки цьому і 32х канальному пульту мікшерного Soundcraft адміністратор допоможе Вам правильно налаштувати мікрофони, щоб голос звучав щільно і виразно.

При необхідності є стійки для Roland SPD SX, моніторні системи Sennheiser, гітари та бас-гітари в оренду, аналогові синтезатори Moog Sub-37, Dave Smith, Electron Analog Keys, Korg Minilogue, вокальні процесори TC Helicon Voice live2, Voice Live 3 та багато іншого.

По дефолту в кімнаті стоїть ударна установка Gretsch Catalina Maple топового рівня, яка славиться своєю універсальністю та яскравим звучанням. За запитом на окремі завдання можлива заміна будь-якої з установок інших кімнат: Tama Starclassic, Mapex, Pearl. Ми уважно стежимо за станом пластиків та вчасно проводимо заміну, щоб барабани завжди чудово звучали.

У всіх наших кімнатах тільки лампове гітарне підсилення: Grey оснащена комбіками Fender Twin Amp, Marshall JCM 2000. При бажанні можлива заміна на Mesa Boogie Rectifier, Fender Twin Reverb, Hughes Kettner Statesman. Потужний басовий підсилювач Ampeg SVT-1000.

Всі наші кімнати, у тому числі ця, з’єднані з апаратною, що дозволяє записувати їх поканальний сигнал. Практично ідеальна акустична обробка цього приміщення, сильна звукоізоляція (система незалежних стін, подвійне бетонне перекриття) і зручне розташування вдалині від решти кімнат створюють відмінні умови для запису різних інструментів. У кімнаті успішно відбувається запис оркестрових секцій, площа кімнати 29 кв. дозволяє розмістити тут окремі групи оркестру та рок-склади.

Ми проводимо як окремий запис інструментів, так і мультиканальне накопичення виступів. Правильна акустика кімнати та підбір мікрофонів дозволяють забезпечити мінімальне взаємне проникнення сигналів та отримати мультиканальний запис, який надалі піддається професійній обробці. Існує також можливість одночасного накопичення з різних кімнат із системою персонального моніторингу.

Наш парк мікрофонів включає Neumann U87 AI, Shure SM 58 (16 штук), Shure SM57, Shure 52,92, Audiotechnika AT2050, Neumann KMS 105, Audix F9, Beyerdynamic Opus 67, DPA 4099-DC-1-199- .

Також ми можемо забезпечити запис live відео під ключ: від зйомки до монтажу та корекції кольору. Парк відео техніки включає 1 камеру Black Magic Poket 6k та 2 камери Sony Alpha 6500 з zoom об’єктивами 18-35mm Sigma, Tamron, фіксованими 50mm Samyang. Є стабілізатор Zhiyun Crane 3. У штаті є досвідчені оператори, монтажери та фахівці з корекції кольору. З прикладами робіт Ви можете ознайомитись на нашому youtube каналі 7 Monkeys Live Sessions.

У кімнаті також встановлена ​​система для трансляцій онлайн виступів. Вона складається з 5 екшн камер та софту для автоматичного або ручного онлайн монтажу та стримінгу в соціальні мережі. Бронюйте цю опцію заздалегідь і ми підготуємо кімнату для стриму. Під час стрімінгу звук барабанів знімається розширеним комплектом мікрофонів Shure Drum Kit (10-12 штук). Для інших інструментів використовують direct box системи або спеціалізовані мікрофони для конкретних завдань (Neumann, Telefunken, Audiotechnika). Зведений в апаратній кімнаті таким чином звук потрапляє до стриму.