Golden room

Golden room

16 кв м
6 человек
180 грн/год

Обладнання

 • Гітарне підсилення

  Mesa Boogie Rectifier, Marshall JCM 2000

 • Монітори 

  Electro Voice ZLX15

 • Мкішерний пульт

  Soundcraft lx7ii

 • Барабани

  Mapex Mars Shell Pack

  Тарелки Zildjian, Paiste (+75 грн/час)

 • Мікрофони

  Вокальный микрофон Shure SM58

 • Клавіші

  Цифровое фортепиано с полновзвешенными клавишами Yamaha 125P

 • Додатково

  Пюпітри, стійки для ноутбуків та SPD SX

Про кімнату

Репетиционная комната площадью 16 кв.м. для репетиций составом до 4 человек либо индивидуальных занятий. Здесь предусмотрена качественная акустическая обработка пространства, оборудование топ уровня, удобная коммутация, связь с администратором через IP-телефонию.  В данной комнате возможна запись репетиций, живых выступлений и видео с последующим сведением либо в черновом режиме с моментальной выдачей накопленного материала.

 • У нашій студії працює потужна система вентиляції та кондиціювання, яка підтримує свіже повітря у приміщенні та дозволяє Вам залишатися бадьорими та працездатними весь час репетиції. Також Ви завжди можете взяти паузу та насолодитися приємною бесідою у нашій лаунж зоні на м’якому дивані.
 • У цій кімнаті також можна проводити багатоканальний запис аудіо (кімната з’єднана з апаратною) та відео. Наші звукорежисери забезпечать якісне поканальне накопичення матеріалу як у режимі live сесії, так і окремих інструментів та вокалу. У нашому штаті також є і відеооператори, монтажери та спеціалісти з корекції кольорів, а парк відеотехніки дозволяє знімати відмінні live відео або кліпи в мультикамерному режимі: Black Magic 6K, дві Sony Alpha 6500 і парк світлочутливих об’єктивів Tamron, Samyang, Sigma. Приклади робіт Ви можете побачити на нашому YouTube каналі, де представлений проект 7 Monkeys Live Sessions. У ньому ми знайомимо глядачів із талановитими вітчизняними групами, і важливим критерієм відбору є живе виконання із мінімальним використанням плейбеку.
 • Кімната також чудово підходить для індивідуальних занять вокалом, барабанами, гітарою та фортепіано! Звертаємо увагу, що для всіх, хто навчається вокалу або гри на музичних інструментах, у нас є унікальна програма Band Starter, за якою ми можемо підібрати для Вас музичний колектив з таких самих учнів або людей вже з досвідом виступів. У такому разі ми організовуємо Вам репетиції, надаємо коуча та надалі – сцену для виступів! Більш детально Ви можете ознайомитись із програмою на сторінці.

Комната содержит уникальные дизайнерские решения с соблюдением всех требований звукоизоляции и звукокоррекции: здесь вы будете четко слышать свои инструменты и голос, а значит репетиция пройдет эффективно и без напрягов. 

Комната оснащена топовой барабанной установкой Mapex, басовым усилителем Ampeg и гитарным комбоусилителем Marshall JCM2000. Есть парк микрофонов Shure, Neumann, Telefunken под любые вокальные задачи. 

В стоимость аренды входит цифровое фортепиано Yamaha P125 c полновзвешенными клавишами и богатым насыщенным звуком.

Аренда тарелок для барабанов оплачивается отдельно 75 грн/час. 

При необходимости есть стойки для Roland SPD SX, мониторные системы Sennheiser, гитары и бас-гитары в аренду, аналоговые синтезаторы Moog Sub-37, Dave Smith, Elektron Analog Keys, Korg Minilogue, вокальные процессоры TC Helicon Voice live2, Voice Live 3 и много другое.

Возможна коммутация с соседней звукорежиссерской комнатой и 3 другими для синхронного накопления материала.

Отмена не позднее, чем за 24 часа до забронированного времени.