Coral class

Coral class

11 кв м
3 людини
160 грн/год

Обладнання

 • Монітори 

  Electro Voice 115

 • Мікшерний пульт

  Soundcraft 12FX

 • Мікрофони

  Shure SM-58

 • Клавіші

  Цифрове фортепіано Yamaha P125

Про кімнату

Затишна та світла кімната площею 11 кв.м. для індивідуальних занять вокалом, фортепіано, гітарою.

Ми постаралися створити максимально затишну, домашню атмосферу через підбір меблів, колірних рішень та зонування світла. Ви можете вибрати приглушене вечірнє світло або яскраве денне! Ідеальне місце для ваших Instagram stories.

 • У нашій студії працює потужна приточно-витяжна система, що забезпечує свіжим повітрям усі кімнати. Це дуже важливо задля збереження працездатності. Ви можливо помічали, що в деяких приміщеннях без вентиляції Ви відчуваєте сонливість, адже всього 15-20 хвилин необхідно, щоб таке приміщення, що погано провітрюється, площею до  30 кв.м. на 3-4 особи було наповнено вуглекислим газом до показників 1800-2000ppm, коли нормальний рівень 800ppm. У такому разі мозок просто недоотримує кисень і переходить у «економ-режим». У нас такого точно не буде! У кімнатах свіжо і багато відвідувачів відзначають, наскільки це допомагає відчувати себе бадьорими під час усієї репетиції.
 • Будь-яку кімнату Ви можете забронювати онлайн, натиснувши червону кнопку праворуч! Бронювання відбувається в 4 кліки. Звичайно, Ви також можете зробити це в робочий час з 9-00 до 23-00 7 днів на тиждень за телефоном +38067-0067-177, а також в telegram, viber або direct Instagram.

Ця кімната має більш «живу» акустику, ніж усі інші приміщення, тому що дві стіни не оброблені звукопоглинаючими матеріалами, що дає певну реверберацію та комфорт уроків вокалу ще на етапі розспівування.

Звичайно ж, як і всі інші кімнати, Coral ізольована від сторонніх шумів, тому Вашим заняттям ніхто не заважатиме, а уважні адміністратори допоможуть швидко приготуватися до занять та налаштувати звук.

У коридорі неподалік кімнати є кулер з теплою водою.

Кімната оснащена цифровим фортепіано Yamaha P125 з повнозваженими клавішами. Також тут є моніторна система Electrovoice для співу під плейбек та 6 канальний мікшерний пульт Soundcraft із вбудованим процесором ефектів (reverb, delay, chorus). Увімкнути плейбек Ви можете через Bluetooth або кабелем з ноутбука. У великій кількості є мікрофони Shure SM-58.

Для занять гітарою ми можемо надати гітарні підсилювачі Marshall і самі інструменти Gibson, Stratocaster.

Кімната Coral є сестрою-близнюком кімнати Malachite і відрізняється тільки кольором і трохи розмірами, тому якщо одна виявилася зайнятою, Ви завжди можете обрати другу. Також для індивідуальних занять підійдуть кімнати Golden і Brown.

Звертаємо увагу, що для всіх, хто навчається вокалу або гри на музичних інструментах, у нас є унікальна програма Band Starter, за якою ми можемо підібрати для Вас музичний колектив з таких же учнів або людей вже з досвідом виступів. У такому разі ми організовуємо Вам репетиції, у разі потреби надаємо коуча та надалі надаємо сцену для виступів! Більш детально Ви можете ознайомитись із програмою на сторінці www.7monkeys.kiev.ua/family